Rzetelna firma fotowoltaiczna z Torunia

Opinie od naszych klientów

Dowiedz się, co nasi klienci mówią o współpracy z Gottersfeld. Autentyczne opinie odzwierciedlają nasze zaangażowanie i pasję.

Wszystko na plus! Rewelacyjne doradztwo i profesjonalne podejście do klienta. Polecam :)

Aleksandra Kajak

via Google.com

Przede wszystkim od początku bezproblemowy kontakt z firmą - szybkie i bezproblemowe umówienie przeglądu pompy ciepła i terminowe wykonanie usługi. Pan serwisant miły, dokładny, przeglad wykonany profesjonalnie...

Anna Nowak

via Google.com

Super szybka odpowiedz na wszystkie pytania. Pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam!

Anna Katarzyna

via Google.com

Jesteśmy zachwyceni profesjonalizmem firmy Gottersfeld przy instalacji naszego systemu fotowoltaicznego. Montaż odbył się błyskawicznie, a całą procedurę związana z dotacjami i formalnościami załatwili za nas.

Zofia Abramowicz

via Google.com

Nasze doświadczenia z firmą Gottersfeld przy montażu klimatyzacji były znakomite. Ich ekipa była nie tylko profesjonalna, ale także wyjątkowo szybka. Pomogli nam znaleźć dostępne wsparcie finansowe, co zdecydowanie nas ucieszyło. Teraz mamy komfortowe chłodzenie i grzanie w naszym domu.

M G

via Google.com

Nasz dom stał się o wiele bardziej komfortowy dzięki montażowi powietrznej pompy ciepła LG przez firmę Gottersfeld. Szybkość montażu oraz profesjonalizm ekipy były imponujące. Co ważne, pomogli nam w uzyskaniu dotacji, co znacznie obniżyło koszty inwestycji. Teraz nasze wnętrza są zawsze przyjemnie ciepłe.

Marek Gromek

via Google.com

Gottersfeld zasługuje na najwyższe noty za montaż pieca na pellet Ferroli w naszym domu. Szybka realizacja, perfekcyjne wykonanie, i pomoc w załatwieniu dotacji - wszystko to sprawiło, że jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług. Teraz ogrzewanie naszego domu jest zarówno ekonomiczne, jak i ekologiczne.

Patryk

via Google.com

Świetna firma, fachowo wykonana usługa, polecam gorąco wszystkim.

Luk K

via Google.com

Wysoko postawiona poprzeczka dla konkurentów! Dobry kontakt podczas realizacji. Polecam :)

Szymon Pankanin

via Google.com

Firma Gottersfeld to kreatywni i przedsiębiorczy ludzie ! Polecam usługi i doradztwo !

ANGELIKA galczak

via Google.com

Niesamowite podejście do klienta, iście królewskie, życzyłbym sobie być tak traktowany we wszystkich firmach. Dodatkowo jakość wykonania inwestycji niczemu nie ustępuje profesjonalizmowi w obsłudze klienta, a nie zawsze idzie to w parze. Kolejne inwestycje na pewno będą wykonywane we współpracy z tą firmą, polecam.

Paweł Gulczyński

via Google.com

5 gwiazdek to za mało, pełen profesjonalizm.Od samego początku inwestycji czułem się zaopiekowany a ekipa monterska schludna i dokładna. POLECAM.

SAWIMAX BRODNICA

via Google.com

Skontaktuj się z nami
Formularz kontaktowy

Masz pytania dotyczące naszej oferty, potrzebujesz doradztwa w zakresie rozwiązań energetycznych lub chcesz umówić się na audyt? Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Pola oznaczone * są wymagane.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Gottersfeld sp. z o.o, 87-100 Toruń, Szosa Chełmińska 235. Dane przetwarzane są w celu bieżącej obsługi klienta, w zakresie podanym w formularzu kontaktowym. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne dla prowadzenia dalszego toku obsługi Klienta.

Odtwórz video i poznaj bardziej Gottersfeld