Z nami uzyskasz dotację na Twoją inwestycję.

Pozyskiwanie dotacji

Odkryj możliwości wsparcia finansowego dla Twojego projektu. Pomagamy w uzyskaniu dotacji na innowacyjne rozwiązania energetyczne.

Pozyskiwanie dotacji
Efektywna pomoc w finansowaniu. Inwestuj mądrze z naszą pomocą. Znajdziemy dla Ciebie najlepsze źródła finansowania.
Wsparcie na każdym etapie: Pozyskaj dotacje z nami.

Jak możemy Ci pomóc w uzyskaniu dotacji?

Pozyskiwanie dotacji nie jest łatwym zadaniem, ale dzięki naszej wiedzy i doświadczeniu możemy znacząco uprościć ten proces. Oferujemy kompleksowe wsparcie od analizy dostępnych źródeł finansowania, przez przygotowanie niezbędnej dokumentacji, aż po finalne uzyskanie środków na Twoją inwestycję. Biorąc udział w programie “Czyste Powietrze”, jesteśmy w stanie uzyskać dla Ciebie nawet 100% dotacji. Dzięki nam możesz skupić się na realizacji swojego projektu, a my zajmiemy się całą biurokracją. Inwestuj z przyszłością w perspektywie.

Skontaktuj się z nami
Formularz kontaktowy

Masz pytania dotyczące naszej oferty, potrzebujesz doradztwa w zakresie rozwiązań energetycznych lub chcesz umówić się na audyt? Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą!

Pola oznaczone * są wymagane.

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Gottersfeld sp. z o.o, 87-100 Toruń, Szosa Chełmińska 235. Dane przetwarzane są w celu bieżącej obsługi klienta, w zakresie podanym w formularzu kontaktowym. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia. Podanie danych ma charakter dobrowolny, jednak jest niezbędne dla prowadzenia dalszego toku obsługi Klienta.